V posledním zápase sezóny jsme se představili na domácím hřišti v derby proti Loučeni. Celý zápas provázel déšť, a tak na atraktivní zápas nedorazilo tolik diváků, kolik by zřejmě zavítalo za příznivého počasí. První poločas jsme byli lepší a první vyložená šance přišla po čtvrt hodině hry, kdy M. Hanuš našel ve vápně zcela volného P. Nováka, který však nezpracoval ideálně a zblízka již nedokázal vyběhnuvšího brankáře překonat. Přesto jsme šli za chvíli do vedení. Volný míč si po shrumáži ve vápně našel J. Jílek a z blízka trefil odkrytou branku. Klid na naše kopačky poté přinesla souhra Říhů. J. Říha našel pasem za obranu D. Říhu, který si míč zpracoval a prostřelil brankáře podruhé.

Druhý poločas byl již mnohem vyrovnanější. My jsme se soustředili především na obranu a hosté tak měli územní převahu. Jejich šance však spolehlivě pokryl zraněný Z. Janura v naší brance. My jsme měli několik možností ke vstřelení třetí branky, ale využili jsme až tu v nastavení. M. Hanuš prokličkoval do vápna, kde našel zcela volného J. Vašáka, který zamířil do prázdné branky.

branky: Jílek, D. Říha, Vašák
sestava: Janura - T. Šáfr, Kubín (85´ L. Michl), Hejduk, Sutter - D. Říha (75´ Suk), J. Říha, Jílek, Vašák - Hanuš, Novák

Zpravodaj Loučeň