Poslední venkovní zápas nás čekal na půdě Městce Králové. Do utkání jsme vstupovali oslabeni pouze se třinácti hráči. Domácí navíc v této sezóně na domácím hřišti ještě neprohráli, dokonce jejich poslední domácí prohra je již stará více jak dva roky, kdy podlehli Vykáni, která teď již bojuje o postup do krajského přeboru. Nicméně do utkání jsme vstoupili výborně a již ve druhé minutě mohl sám před brankářem skórovat A. Michl. Do černého ovšem mířil až za další dvě minuty D. Říha, který se z rohu vápna opřel do míče a ta skončila v šibenici. Gólem jsme otupili domácí nápor a další šance tak přicházeli výhradně na naší straně. Ujal se přímý kop J. Jílka, který poslal míč na hlavu P. Nováka a rázem to bylo o dvě branky. Následně ve vápně faulován M. Hanuš a sám také penaltu proměnil. Zkrat způsobený zřejmě vývojem skóre poté předvedl domácí hráč, který na půlce nevybíravě zajel do D. Říhy a za zákrok dostal pouze žlutou kartu. Těsně před poločasem přišla první vážná šance domácích, ale Z. Janura nás v brance podržel.

Do druhého poločasu domácí vlétli a na 15 minut nás přikovali na naší polovinu. Výsledkem byl pokutový kop a snížení na 1:3. Městec pokračoval v tlaku, ale ten znovu otupil D. Říha, který z boku postupoval sám na brankáře a střelou na zadní tyč nám vrátil tříbrankové vedení. Ten samý hráč navíc za chvíli doklepl hlavou míč do branky a zkompletoval tak hattrick. Domácí již pouze v závěru korigovali z dorážky výsledek na 2:5 a my jsme tak získali cenné tři body.

branky: D. Říha 3, P. Novák, M. Hanuš

karty: M. Hanuš (ž)

sestava: Janura - T. Šáfr, Kubín, Hejduk, Sutter - D. Říha, Jílek, J. Říha, A. Michl (70´ R. Šáfr) - Hanuš, Novák (85´ Mádle)