Předposledním domácím soupeřem nám byla rezerva poděbradské Bohemie. Té patřilo poslední místo tabulky a již před vzájemným zápasem bylo jasné, že si v příštím ročníku zahraje o soutěž níže. Varováním pro nás však byl podzimní zápas, kdy jsme na soupeřově hřišti prohráli 2:3. Hosté se hned od začátku zápasu zaměřili především na defensivu a nám tak nezbývalo, než po celý zápas dobývat obranný val. Dlouho jsme se nemohli prosadit a i přes několik šancí zůstával stav nerozhodný. Až si na velké vápno seběhl D. Hejduk a střelou k tyči nás poslal do vedení. Následně se k míči ten samý hráč dostal z uctivé vzdálenosti a svou střelu nasměroval nechytatelně do šibenice. Těsně před poločasem ještě mířil P. Bouška do břevna.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Další výstavní branku přidal P. Bouška, který si navedl míč na levou nohu a mířil znovu do šibenice. Hosté definitivně odpadli a my jsme si připisovali jednu vyloženou šanci za druhou. V koncovce jsme však nebyli úspěšní a tak poslední trefu měl na svědomí opět D. Hejduk, který střílel z hranice vápna a mířil, jak jinak než do šibenice. Proti zřejmě opravdu nejslabšímu mužstvu soutěže jsme si tak připsali zasloužené a povinné tři body.

branky: D. Hejduk 3, P. Bouška

sestava: Janura - D. Říha (65´ L. Michl), Kubín (45´ T. Šáfr), Hejduk, Sutter (65´ Suk) - Novák (55´ Mádle), Jílek, J. Říha, Vašák (70´ R. Šáfr) - Hanuš, Bouška

Zpravodaj Bohemia Poděbrady B