Dalším soupeřem nám na vlastním hřišti byla rezerva Ostré. Ta přijela oproti podzimu se silnějším kádrem, což bylo znát již od první minuty. Zatímco hosté od počátku diktovali tempo hry, my jsme pouze v polovičním tempu nebyli schopní herně a především pohybově stačit. Ostrá měla míč daleko častěji na svých kopačkách a častěji se dostávala rovněž do zakončení. My jsme měli v průběhu poločasu pouze několik záblesků snahy, což na vstřelení branky nemohlo stačit. Už to však vypadalo, že poločas skončí bez branek, ale ve 43. minutě jsme po rohu rozehraném na krátko inkasovali.

Druhý poločas jsme chtěli začít aktivněji, ovšem naší snahu otupil nepovedený centr hostujícího záložníka, který skončil v naší brance. Ostrá navíc poté přidali třetí branku a zápas vypadal ztraceně. Přesto jsme utkání zdramatizovali, když do vápna pronikl J. Vašák a prostřelil brankáře. Na něj navíc navázal J. Jílek, který obešel i brankáře a deset minut před koncem snížil na rozdíl jedné branky. V závěru jsme se snažili skóre vyrovnat, ovšem do vyložené šance jsme se již nedostali. Ostrá naopak v poslední minutě definitivně rozhodla brankou do naší otevřené obrany. My jsme předvedli náš suveréně nejhorší domácí výkon této sezóny a zaslouženě jsme prohráli.

branky: J. Vašák, J. Jílek

sestava: Janura - L. Michl, Kubín, Hejduk (70' R. Šáfr), Sutter - Vašák, Jílek, J. Říha, Král (60' D. Říha) - Novák (60' Bouška), Hanuš

Zpravodaj Ostrá B