K dalšímu zápasu jsme zajížděli na půdu předposlední rezervy Semic. K zápasu jsme přijeli pouze se dvěma hráči na střídání a to ještě se zraněným P. Bouškou, avšak i přes konkurenci souběžně hraného zápasu České reprezentace na MS s početným zástupem našich fanoušků, kteří tradičně dorazili autobusem. Do zápasu jsme vstoupili nejhůře, jak jsme mohli a již v první minutě jsme po rychlém brejku domácích prohrávali. Přibližně za 12 minut se ovšem ke střele z rohu vápna dostal J. Říha a vyrovnal. O dalších 12 minut už jsme dokonce vedli, když si domácí vstřelili vlastní branku. Semice mohli vyrovnat jen o chvíli později, když ve vápně zahrál M. Kubín rukou, ovšem z nařízené penalty nastřelili domácí pouze břevno. Do kabin jsme tak odcházeli s těsným vedením.

Ve druhém poločase jsme těžili z nabytého vedení a měli jsme několik možností k protiútoku do otevřené obrany. Z nich jsme však dokázali vyprodukovat jen dvě šance. Nejprve se míč odrazil ve vápně k J. Říhovi, ale s jeho střelou si domácí brankář nadvakrát poradil. Následně napřáhl za vápnem J. Vašák a jeho střela skončila na břevně. Dvacet minut před koncem nám však došly síly a nemožnost střídání pomohla Semicím k tlaku. Domácím se nakonec podařilo vyrovnat v 88. minutě, kdy nejprve po centru nastřelili břevno, odražený míč napálil záložník do D. Hejduka na brankové čáře, ale znovu odražený míč dorazil další hráč hlavou do branky.

branky: J. Říha, vlastní

karty: J. Říha (ž)

sestava: Janura - L. Michl, Kubín, Hejduk, Sutter (20´ Mádle) - Král, J. Říha, Jílek, Vašák - Novák, Hanuš (80´ Bouška)