Na domácím hřišti jsme přivítali druhý celek tabulky z Kostelní Lhoty. Očekávali jsme, že hosté budou mít styl fotbalu založený zejména na důrazu v osobních soubojích, což se také potvrdilo. Utkání bylo od začátku vyrovnané, bez vyložených šancí na obou stranách. První branka přišla po přímém kopu z uctivé vzdálenosti. K zahrání se postavil J. Jílek a výbornou tvrdou střelou nás poslal do vedení. Úvodní branka nás povzbudila a dá se říci, že jsme průběh prvního poločasu kontrolovali. Potom ovšem přišla rozhodující dvojminutovka zápasu. Ve 43. minutě jsme nechali otevřená zadní vrátka, následovala špatná přihrávka a hosté následné přečíslení využili k vyrovnávací brance. Ihned po rozehrání následovala ta samá situace a rázem jsme prohrávali.

Další klíčový moment přišel ze začátku druhého poločasu. Za balonem za obranu uháněl sám D. Říha, proti němu vyběhl až za vápno brankář hostí a vysokou nohou útočícího hráče, který by jinak zakončoval do prázdné branky, sestřelil, následovala však jenom žlutá karta. Hosté navíc přidali třetí branku a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto. Na hřišti začaly následně plát emoce, neboť hráč hostí Remsa, který se nejprve předvedl fotbalově a sám nás hattrickem porazil, předvedl odporný zákrok, když po odehrání míče prošlápl koleno T. Šáfrovi, za což opět inkasoval pouze žlutou kartu. Snížit mohl M. Sutter, ale jeho dorážku vykopl z brankové čáry jeden z bránících hráčů. Těsně před koncem ještě útočník hostí zbytečně dojel, opět po odehrání míče, našeho brankáře a jelikož ten nemohl v utkání pokračovat, tak rozhodčí zápas ukončil.

branky: J. Jílek

karty: J. Říha (ž)

sestava: Janura - D. Říha, Kubín, Hejduk, Sutter - Balatka, Jílek, J. Říha, D. Říha (70´ Mádle) - Hanuš, Novák (45´ T. Šáfr)

Zpravodaj Kostelní Lhota© 2013-2015 Sokol Všejany - Okresní přebor nymburského okresu