Téměř po roce jsme se opět představili na hřišti Přerova nad Labem a výsledek nakonec vyzněl téměř stejně. A stejně to vypadalo i v hledišti, kde jsme měli opět diváckou převahu, když Vás opět přijela spousta povzbudit nás v boji o důležité body. Do zápasu jsme vstoupili dobře a domácí jsme začali přehrávat kombinační hrou. První šanci měl po rohovém kopu D. Říha, když napálil míč po rohovém kopu a brankář jeho střelu vyrážel. Následně brankář domácích neudržel centr M. Suttera a M. Hanuš z úhlu netrefil prázdnou branku. Potom ten samý hráč prošel až do vápna, kde na malém vápně našel volného J. Jílka, který se zblízka nemýlil. Do další šance se probil P. Bouška, ale i s jeho střelou si poradil brankář.

Druhý poločas jsme pokračovali v dobré hře. Uklidnění na naše kopačky přinesl P. Novák, který postupoval po přihrávce za obranu od J. Jílka sám na branku a svou premiérovou brankou v soutěžním zápase zvýšil na 2:0. Následně míč zatáhl M. Hanuš a nahrávkou vyzval opět P. Nováka k další brance. M. Hanuš se poté ocitl v roli střelce, když si naběhl na centr J. Jílka a míč propasíroval pod brankářem. Deset minut před koncem přišel o čisté konto Z. Janura. To se domácí dostali do první vážné akce v zápase a přihrávku pod sebe zakončil obránce přesně k tyči. I tak jsme utkání dovedli k výhře a připsali jsme si zaslouženou a důležitou výhru, která nám dává klid před závěrečnými zápasy.

branky: P. Novák 2, J. Jílek, M. Hanuš

karty: M. Hanuš (ž)

sestava: Janura - D. Říha, Kubín, Hejduk, Sutter - Vašák (70. Král), Jílek, J. Říha, Novák (80´ Mádle) - Bouška (35´ Balatka), Hanuš