K dalšímu zápasu jsme zajížděli na půdu druhých Rožďalovic. K překvapení jsme první polovinu úvodního dějství měli více míč na kopačkách než domácí, ale do žádné vyložené šance jsme se nedokázali dostat. Poté převzali iniciativu domácí, ale ani oni se nedostali do vyložené šance. Největším nebezpečím pro naši branku tak byly zejména standartní situace. Přesto se odcházelo do kabin za nerozhodného stavu.

Šance přišly až druhý poločas. Hned ta první navíc skončila v brance. V 56. minutě si na roh naběhl J. Jílek a střelou k tyči nás poslal do vedení. Bohužel vyrovnání přišlo již za šest minut. Domácí zahrávali standartní situaci pár metrů před vápnem a hráč Rožďalovic se trefil výborně. V dalším průběhu zápasu se naši hostitelé snažili strhnout vývoj skóre na svou stranu, ale dlouho bez šancí. Ty přišly až v samém závěru a opět po standartních situacích. Nejprve se k hlavičce po rohovém kopu dostal stoper domácích a před jistícím Z. Janurou míč vykopával J. Jílek. Následoval prodloužený centr do našeho vápna a Z. Janura si v obtížné pozici nadvakrát poradil. Rozhodnutí mohlo přijít na druhé straně, kdy se po brejku dostal k zakončení v ideální pozici na hranici penalty J. Jílek, ale přestřelil. Zápas tak skončil za výtečné podpory velkého počtu našich diváků spravedlivou remízou.

branka: J. Jílek

sestava: Janura - D. Říha, Kubín, Hejduk, Sutter - Novák, Jílek, Vašák (75´ R. Šáfr), A. Michl (45´ Balatka), Bouška, Hanuš (85´ Mádle)