Do domácího zápasu jsme nastupovali s vědomím, že jsme v týdnu přišli o čtyři body. Rázem jsme se přiblížili sestupovým starostem, a proto jsme museli vyhrát. Do utkání jsme vstoupili výborně. Soupeře jsme přehrávali a vytvořili si několik brankových příležitostí. Do vedení nám však pomohli hosté, když nejprve malou domů vystihl M. Hanuš a střelou z vápna nás poslal do vedení. Poté si rohový kop P. Boušky srazil do vlastní branky jeden z bránících hráčů. Zvýšit vedení mohl A. Michl, ale z blízka hlavou minul. V závěru poločasu vytáhl skvělý zákrok Z. Janura, který gólovou střelu vyrazil na břevno.

Rovněž druhý poločas začal skvělým dvojzákrokem našeho brankáře. Ten nejprve reflexivně vyrazil hlavičku z bezprostřední blízkosti a poté si vleže poradil i s dorážkou a míč vykopl nohou. My jsme měli několikrát na kopačce rozhodnutí, ale největší šance poslali nejprve A. Michl z malého vápna nad branku a o chvíli později do stejného místa mířil sám před brankářem i M. Hanuš. Třetí branka tak přišla až po přihrávce J. Vašáka, který vyslal samotného na branku D. Krále. Ten si počka na pohyb brankáře a poté poslal míč podél něj. Chvíli před koncem ještě připravil o nulu Z. Januru hostující hráč, který se nemílil po rohovém kopu.

branky: M. Hanuš, vlastní, D. Král

karty: P. Bouška (ž)

sestava: Z. Janura - L. Michl, Kubín, Hejduk, Sutter - Vašák (70´ Balatka), Jílek, J. Říha (75´ Mádle), A. Michl (60´ Král) - Bouška (80´ R. Šáfr), Hanuš (80´ Novák)