Do Hrubého Jeseníku jsme odcestovali s vědomím, že zde domácí příliš bodů nerozdávají. Na podzim z místního hřiště odjely s prázdnou například Rožďalovice či Městec Králové. Do zápasu jsme navíc nevstoupili dobře. Domácí nás přitlačili na naší polovinu a brzy se prosadili po rohovém kopu. Z útlumu nás však dostala pohledná akce P. Boušky, který se dostal za obranu domácích a místo samostatného postupu na branku volil zakončení z větší dálky, když přehodil brankáře. Jeseničtí mohli záhy odpovědět, když se po kombinační akci dostal sám před Z. Januru jeden z útočníků, ale mířil nad branku. Udeřilo tedy opět na druhé straně, když si na roh J. Jílka naskočil A. Michl a poslal nás do vedení, které jsme si do konce poločasu pohlídali.

Do druhého poločasu nastoupili domácí opět aktivně. Vypracovali si řadu standardních situací, ze kterých díky velké výškové převaze neustále hrozili. Nám se podařilo brzy odskočit na rozdíl dvou branek, když rychlý brejk začal u J. Vašáka, P. Bouška vběhl do vápna, kde poslal míč na volného J. Jílka, který střelou k tyči vsítil svou první branku ve Všejanech. I po této brance domácí neustále tlačili, ale šance se počítaly pouze na naší straně. Sám před brankáře se dostal P. Novák, ale z blízka neproměnil. Následně prokličkoval přes tři hráče D. Hejduk, ale jeho přihrávka prolétla malým vápnem. Ve zbytku zápasu již branka nepadla, a tak jsme si po šesti zápasech připsali vítězství. Moc děkujeme všem fanouškům, kteří nám vytvořili jednoznačně domácí prostředí.

branky: P. Bouška, A. Michl, J. Jílek

karty: M. Sutter (ž), A. Michl (ž)

sestava: Z. Janura - D. Říha, M. Kubín, D. Hejduk, M. Sutter - J. Vašák, J. Říha (D. Král), J. Jílek, A. Michl (P. Novák) - P. Bouška, M. Hanuš (M. Mádle)