Na hřišti pro nás již tradičního soupeře jsme odehráli čtvrté kolo. S domácími se potkáváme poslední dvě sezóny pravidelně a doposud jsme vždy odešli vítězně. Tentokrát jsme do zápasu vstoupili vlažně a hrál se poměrně vyrovnaný fotbal. Přesto jsme mohli jíž do vedení, když domácí brankář špatně odkopl balón, který přistál přímo na noze A. Michla, ten ovšem vyslal slabou střelu a brankář se tak stihl do opuštěné branky vrátit. Následně začali být domácí lepší a jejich převaha vyústila ve výstavní střelu do šibenice naší branky. Nepříznivý stav nás vyburcoval k lepšímu výkonu a Přerov jsme zatlačili. Vytvořili jsme si i dvě velké příležitosti, ovšem bez gólového efektu. Klíčový moment tak přišel na druhé straně, když už v nastavení utekl domácí útočník, jehož střelu ještě Z. Janura reflexivně vyrazil, ale následná dorážka znamenala dvojnásobné domácí vedení.

Druhý poločas se Přerov zatáhl a čekal na příležitosti k protiútoku. Těch měli domácí dost, ale buď nezakončili přesně, nebo je vychytal Z. Janura. Bohužel na druhé straně jsme si žádnou velkou příležitost nedokázali vytvořit. V závěru byl navíc nejprve vyloučen D. Hejduk a M. Mádle utrpěl dlouhodobé zranění a my tak byli nuceni dohrávat v devíti. Z Přerova jsme tak odjeli po zásluze bez bodového zisku.

sestava: Janura - D. Říha, T. Šáfr, Hejduk, Sutter - Král (60. Vašák), J. Říha, Novák, A. Michl (80. Mádle) - Hanuš (75´ R. Šáfr), Bouška