Druhé domácí utkání jsme odehráli proti Běrunicím. Prvních deset minut se hrála vyrovnaná partie, poté se však sám před brankáře po rychle rozehraném autu P. Bouškou dostal M. Hanuš a poslal nás do vedení. Chvíli na to si oba pozice vyměnili a přihrávku M. Hanuše gólově zúročil P. Bouška. Třetí branka následovala po průniku P. Nováka, který byl ve velkém vápně faulován a nařízenou penaltu proměnil M. Hanuš.

Druhý poločas se Běrunice zlepšili, ovšem góly se počítaly pouze na naší straně. Čtvrtou branku přidal kuriózně A. Michl, ten přebíhal kolem zdi při standardní situaci a střelu D. Hejduka tečoval mimo dosah hostujícího brankáře. Poslední gólový zápis měl na svědomí R. Šáfr, který po přihrávce M. Mádleho postupoval sám na branku a střelou k tyči zvýšil na rozdíl pěti branek. Během zápasu jsme měli ještě několik brankových příležitostí, ale již jsme je nevyužili. Největší a zároveň jedinou příležitost Běrunic znamenala hlavička do tyče po rohovém kopu. My jsme si tak připsali první a zaslouženou výhru v nové sezóně.

branky: Hanuš 2, Bouška, R. Šáfr, A. Michl

sestava: Janura - D. Říha, T. Šáfr, Hejduk, Sutter - Král, J. Říha, Novák, A. Michl (70. Mádle) - Hanuš, Bouška (80. R. Šáfr)