K prvnímu venkovnímu zápasu této sezóny jsme zamířili na hřiště Kostelní Lhoty. Zde nás čekal soupeř, který nás jako jediný dokázal v minulé sezóně v obou zápasech porazit. Jako již tradičně nás přijel povzbudit autobus našich fanoušků, kteří tak tvořili v početném publiku přesilu a byli rozhodně slyšet. Radost jsme jim jistě udělali hned v úvodu, kdy jsme byli lepší a zaslouženě šli do vedení. Centr D. Hejduka prolétl k J. Říhovi a ten ho poslal za záda domácího brankáře. Domácí však záhy hru vyrovnali a začali rovněž hrozit. Ve 25. minutě se dočkali vyrovnání, když se jejich útočník dostal až před našeho brankáře a skóroval. Kostelní Lhota mohla jít do poločasu do vedení, když jí byl nabídnut již v nastavení první půle pokutový kop, ale ten náš brankář chytil.

Úvod druhého poločasu jsme však zaspali, domácí si vytvořili několik šancí, dvě z nich proměnili a zdálo se být po zápase. Ovšem tři minutý po třetí brance snížil po rohovém kopu na 2:3 T. Šáfr a jen o dvě minuty později si na centr M. Hanuše naskočil P. Bouška a bylo opět vyrovnáno. Ve zbytku zápasu jsme již byli nebezpečnější. Naše největší šance na obrat přišla po chybné rozehrávce domácích, kdy před D. Šaržíkem byla odkrytá branka, ale vracející se brankář dokázal jeho střelu na poslední chvíli chytit. Kaňkou na celém zapase bylo zranění právě D. Šaržíka, který si poranil koleno a všichni mu přejeme brzké uzdravení. Zápas tak skončil spravedlivou remízou a my jsme si tak připsali první bod této sezóny.

karty: T. Šáfr (ž)

branky: J. Říha, T. Šáfr, P. Bouška

sestava: Janura - D. Říha, T. Šáfr, Hejduk, Sutter - Vašák (70´ Šaržík (80´ Mádle)), Novák, J. Říha, A. Michl - Hanuš, Bouška