První zápas soutěžního ročníku 2015/16 přivál na naše hřiště kvalitní celek z Městce Králové. Do zápasu jsme vstoupili dobře a v úvodních minutách si vypracovali převahu a i slibné brankové příležitosti. V žádné z nich jsme však nebyli úspěšní a tak udeřilo na druhé straně. Na rohový kop si vyskočil vysoký útočník hostů a skóroval. Hosté poté převzali iniciativu a byli lepším celkem. Odměnou jim byl pokutový kop a vedení o dvě branky.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně, ale chyba v našem pokutovém území znamenala další branku v naší síti. Městec poté trochu přestal hrát a tak přišly šance na naší straně. Nejprve se sám před brankáře dostal P. Bouška, ale jeho střela se od břevna odrazila před brankovou čáru. V té samé příležitosti poté našemu střelci míč odskočil. Sám před brankářem byl rovněž M. Sutter, ale nastřelil pouze strážce městecké svatyně. Z pokračující akce P. Bouška trefil hlavou znovu břevno. Síť rozvlnil až P. Novák, který již situaci jeden na jednoho vyřešil lépe. Více jsme toho však nestihli a tak si hosté z našeho hřiště odvezli zaslouženě tři body.

karty: T. Šáfr (ž)

diváků: 120

branka: P. Novák

sestava: Janura - L. Mich, T. Šáfr, Hejduk (70. Mádle), Sutter - D. Říha, J. Říha, Nová, A. Michl - Bouška, Hanuš