Ve druhém přípravném zápase jsme se představili na hřišti ve Struhách. Start do zápasu jsme měli velmi vlažný a domácí našeho nepohybu dokázali využívat a měli více ze hry. Přesto se první šance počítala na naší straně, když byl ve vápně faulován M. Hanuš, ale posila v našich řadách - Jarda Jílek - penaltu neproměnila. Přesto jsme se z vedení radovali my. R. Šáfr vybojoval míč u brankové čáry, který se odrazil k A. Michlovi a ten mířil přesně. Struhy záhy odpověděli, když jejich záložník umístil svou střelu přesně k tyči. Ve zbytku poločasu byli domácí lepší, avšak vážnější šanci si nepřipsali.

Ty měli až ze začátku druhého poločasu, ovšem střely cíl nenašly. Poté jsme přidali na pohybu a obraz hry se změnil. Na dvacet minut jsme Struhy výrazněji přehrávali a vstřelili dvě branky. Nejprve P. Novák vybídl přihrávkou ke střele do prázdné branky M. Hanuše a následně se z přímého kopu výstavně trefil D. Hejduk. Ve zbytku zápasu zvonily tyče na obou stranách. Nejprve po střela J. Jílka a zákroku domácího brankáře a následně po výborném zákroku J. Janury v naší brance. Ten v úplném závěru ještě vytáhl tvrdou ránu mimo tyče a tak jsme si připsali první letošní výhru.

nastoupili: Z. Janura, M. Sutter, M. Kubín, D. Hejduk, L. Suk, D. Říha, L. Balatka, J. Jílek, J. Říha, R. Šáfr, P. Novák, M. Hanuš, A. Michl, J. Černý