Po mnoha trénincích jsme odehráli rovněž první přípravný zápas. Na umělé trávě v Benátkách jsme podlehli 2:3 okresnímu zástupci boleslavska z Kosořic. Do utkání jsme vstoupili aktivněji, ale do vedení šel náš soupeř, který se prosadil umístěnou střelou z dálky. O vyrovnání se postaral P. Bouška, kterou svou střelu z velkého vápna umístil pod břevno. Poté jsme měli několik šancí vývoj skóre otočit, ovšem neprosadili jsme se ani sami před brankářem. I proto jsme v poločase prohrávali, protože kosořičtí dokázali těsně před pauzou využít našeho nedůrazu ve velkém vápně a šli znovu do vedení.

Ve druhém poločase jsme dokázali skóre zápasu opět vyrovnat, když střelu J. Vašáka zastavil na malém vápně J. Říha a neměl problémy se zakončením. Následně jsme byli lepší než náš soupeř, ale opakoval se scénář z prvního poločasu, kdy jsme nedokázali proměnit naše vyložené šance a Kosořice nás tak znovu pět minut před koncem zápasu potrestali vítěznou brankou.

nastoupili: Z. Janura, D. Říha, M. Kubín, D. Hejdu, M. Sutter, L. Balatka, J. Vašák, J. Říha, M. Mádle, M. Hanuš, P. Bouška, R. Šáfr, A. Michl