V posledním podzimním kole jsme potřebovali nutně bodovat, protože z předešlých třech zápasů jsme nevytěžili ani bod. Zajížděli jsme ovšem k derby na Loučeň. Domácí v sezóně na vlastním hřišti neztratili ani bod a nás tak nečekalo nic lehkého. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a první šance byla na našich kopačkách. J. Vašák šel sám na brankáře, kterého obstřelil, ovšem střela se zastavila na tyči. Domácí přidali a šli do vedení. Přihrávku na velké vápno proměnil ve střelu loučenský útočník, míč ještě tečoval jeden z bránících hráčů a rázem jsme prohrávali. S odpovědí jsme ovšem čekali jen pár minut. To si totiž přihrávku srazil loučenský obránce do vlastní sítě.

Ve druhém poločase byli domácí mnohem aktivnější. Vypracovali si velkou územní převahu a několik šancí, které se ovšem nemohli řadit mezi stoprocentní. I na tu ovšem došlo, když byl po kontaktu L. Michla s domácím záložníkem nařízen pokutový kop. Ten ovšem náš brankář Z. Janura vystihl a dorážka mířila nad branku. V závěru utkání se i nám několikrát naskytla příležitost postupovat do otevřené obrany soupeře, ovšem protiútoky jsme nevyřešili dobře. Zápas tak skončil nerozhodně 1:1.

branka: vlastní
sestava: Z. Janura - L. Michl, T. Šáfr, D. Hejduk, M. Sutter - L. Balatka (R. Šáfr), J. Říha, J. Vašák, D. Král (P. Novák) - P. Bouška, M. Hanuš