Tečku za uplynulou sezónou obstará několik čistě statistických údajů.

Celkově jsme skončili na prvním místě tabulky se ziskem 57 bodů a náskokem 5 bodů na druhý Přerov nad Labem. Ovládli jsme rovněž tabulku domácích zápasů, kdy jsme jako jediní v soutěži neztratili ani bod a v utkáních venku jsme o skóre lepší než Přerov nad Labem.

S tímto celkem se rovněž dělíme o pozici nejlépe střílejícího mužstva, kdy jsme oba nastříleli 72 branek. V porovnání obran však již dominujeme, když jsme během celé sezóny inkasovali pouze 23 branek.

Do okresního přeboru tedy postupujeme my, jako vítěz III. A třídy. Dále z III. B třídy celek Kovanic, který skončil na druhém místě, ovšem vítězná rezerva Městce Králové postoupit nemůže, neboť její první mužstvo hraje právě okresní přebor. Vstupenku do okresu si vysloužil rovněž Přerov nad Labem, který nahradí Jíkev, která pro příští soutěžní ročník přihlásila pouze III. třídu.

Pro úplnost zbývá doplit, že sestupivším družstvem z naší soutěže se s předstihem stala Litol B, která v zimě odhlásila soutěž. Z druhé skupiny padá mužstvo Všechlap. V okresním přeboru se neutkáme s týmem z Krchleb, který skončil poslední. Naopak příští sezónu si III. třídy zahrají vítězové nejnižších soutěží - Chrást, Žitovlice a Pátek B.