Další kolo nás zaválo na půdu posledního celku okresního přeboru - rezervy Bohemie Poděbrady. Domácí měli na kontě pouhé tři body a naším hlavním cílem bylo zápas nepodcenit. Do utknání jsme vstoupili aktivně a drželi jsme míč mnohem častěji na svých kopačkách. Soupeře jsme převyšovali a začali se dostávat do šancí. První měl L. Balatka, ale z hranice penalty mířil do břevna. Poté se před brankářem ocitl osamocen několikrát P. Bouška a M. Hanuš, ale neskórovali. Stejně tak dopadla hlavička T. Šáfra po rohu z malého vápna. Postupem času jsme se stále více tlačili do útoku a domácím nechávali okénka v naší obraně. Hráči Poděbrad několikrát hrozili z brejků, ovšem do vedení jsme šli my, když se trefil P. Bouška. Ani vedení nás však v zadních řadách nepřinutilo k zodpovědnosti a i přes naše další spálené jasné šance domácí z brejku vyrovnali. Poločasové vedení měl na kopačce M. Hanuš, ale sám před brankářem neuspěl.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit ještě aktivněji a především zodpovědněji. Domácí jsme zamkli na jejich polovině a vůbec jsme jim nepůjčovali balón. Bylo jen otázkou času, kdy vstřelíme vedoucí branku. Poté přišel klíčový okamžik utkání, kdy se nechal naprosto nesmyslně vyloučit D. Hejduk. I v deseti lidech jsme chtěli utkání vyhrát a dále jsme si vytvářeli šance. Ovšem domácím vyšel nejprve brejk a posléze standartní situace a my už jsme pouze stačili snížit v nastavení z pokutového kopu M. Hanušem po faulu na P. Boušku. Domácí, kteří při vší úctě, byli zatím nejslabším soupeřem v soutěži, nám tak uštědřili lekci z produktivity. My jsme svým výkonem pokazili jinak výborný dojem z předchozích zápasů a nepředvedli tak nic našim 40 fanouškům, kteří nás opět neváhali přijet podpořit autobusem a tvořili drtivou většinu z přibližně 45 přítomných diváků.

branky: P. Bouška, M. Hanuš

karty: D. Hejduk (č)

sestava: Janura - L. Michl (45´ Novák), T. Šáfr, Hejduk, Sutter - Balatka (75´ R. Šáfr), J. Říha, Král (35´ D. Říha), Vašák - Bouška, Hanuš