Další zápas nás čekal na půdě rezervy Ostré, která doma ztratila body pouze za remízu s Pátkem, jinak pokaždé brala tři body. Nás opět přijel podpořit autobus našich fanoušků. Do utkání vstoupila aktivněji právě Ostrá, která se snažila využít dlouhých křižných balónů, ale na mokrém hřišti se jí to nedařilo. Přesto si domácí vytvořili územní převahu. Z ní pramenily i standartní situace. A právě z ní přišla první vyložená šance. Střílený cent tečoval D. Hejduk a Z. Janura předvedl reflexivní zákrok na brankové čáře. My jsme se soustředili především na protiútoky, které jsme však většinou neřešili přesně. Přesto jsme po jednom z nich šli do vedení. Těstě před poločasem jsme vybojovali balón, ten táhl D. Král a přesnou přihrávkou poslal samotného na branku M. Hanuše. Náš útočník nezaváhal a otevřel skóre. V probíhající 45. minutě jsme si tak mohli říct, že v klidu dohrajeme poločas, ovšem hned z rozehrávky přišel dlouhý balón Ostré a domácí záložník se rázem ocitl sám před Z. Janurou, naštěstí zamířil vedle branky.

Ve druhém poločase jsme očekávali zvýšení tlaku domácích. Ten však otupil znovu M. Hanuš. Tomu přihrál J. Vašák po autovém vzahování. Náš útočník se proháčkoval až před brankáře a byl opět úspěšný. Mohli jsme se tak soustředit na obranou hru a domácí favorit se do žádné výrazné příležitosti nedostal. Do zápasu jsme ho dostali až vlastní chybou, kdy jsme zaváhali při pokaženém centru domácích a ti se deset minut před koncem dostali na dostřel jediné branky. Ve zbytku zápasu jsme si však vedení pohlídali a odvezli si tak cenné a zasloužené tři body.

branky: M. Hanuš 2

karty: M. Hanuš (ž), T. Šáfr (ž)

sestava: Z. Janura - L. Michl, T. Šáfr, D. Hejduk, M. Sutter - D. Říha, J. Říha, D. Král, J. Vašák - P. Bouška (P. Novák), M. Hanuš (M. Mádle)