V dalším domácím zápase jsme hostili předposlední celek tabulky - rezervu Semic. Hosté své první body získali až minulý týden, a tak jsme na první pohled byli favority utkání. Podruhé jsme se museli obejít bez brankářské jedničky Z. Janury a navíc nebyli k dispozici J. Vašák, R. Šáfr, L. Suk a M. Mádle. Úvod utkání byl vyrovnaný. My jsme ovšem navázali na předchozí nepovedený zápas a snažili jsme se dostat do šancí pouze dlouhými balóny. Hostům naopak nebyla cizí kombinační hra. Po úvodních náznacích se dostali do vedení, když jejich útočník od půlky obešel tři bránící hráče a střelu umístil přesně k tyči. Vyrovnat mohl P. Bouška, ke kterému se po rohovém kopu odrazil míč, ovšem jeho prudkou ránu brankář Semic reflexivně vyrazil. Chvíli před koncem navíc hosté udeřili podruhé, když jejich záložník našel za obranou volného útočníka a ten přehodil vyběhnuvšího D. Hejduka. Zbylé chvíle poločasu nám hosté vůbec nepůjčovali balón a do kabin jsme šli s dvougólovým mankem.

Druhá půle pokračovala ve stejném duchu. Vše změnil až rohový kop v 64. minutě, který rozehrál P. Bouška a střelu J. Říhy z blízkosti brankář hostí neudržel. Na rozdíl dvou branek mohl záhy znovu zvýšit semický hráč, který svou střelu otřel o tyčku. Udeřilo však na druhé straně, když P. Bouška dostal přihrávku od J. Říhy a sám před brankářem nezaváhal. Uběhlo jen pár minut a do té samé šance přihrál P. Bouškovi M. Hanuš. Náš útočník byl znovu úspěšný a dokonal tak obrat v zápase. Během necelých patnácti minut jsme tedy zápas otočili, k čemuž nám jednoznačně pomohli i skvělí fanoušci, kteří stále věřili v obrat i v době, kdy už jsme i my sami hráči pomalu přestávali věřit. Za podporu mod děkujeme! Sportovně je třeba uznat i kvality hostujícího mužstva, které rozhodně nepředvedlo výkon hodný předposlednímu týmu soutěže.

karty: M. Hanuš (ž), D. Hejduk (ž)

diváků: 170

branky: P. Bouška 2, J. Říha

sestava: D. Hejduk - L. Michl, T. Šáfr, D. Říha, M. Sutter - L. Balatka (M. Vrabec), J. Říha, M. Hanuš (J. Černý), D. Král - A. Michl (P. Novák), P. Bouška