V dalším pokračování okresního přeboru jsme zavítali na hřiště Kostelní Lhoty, kam nás přijel podpořit autobus našich fanoušků. Do utkání jsme nastoupili bez naší jedničky v brance, ovšem v úvodu jsme byli mírně lepší. Z úvodní optické převahy naší největší příležitost trefil J. Vašák, který se několik metrů za vápnem opřel do odraženého míče a jeho tvrdou střelu skrotil brankář domácích výborným zákrokem. Poté se však hra vyrovnala a domácí začali hrozit ze standardních situací. První varování ještě branku nepřinesly, ovšem následně jsme nepohlídali dva rohy a rázem jsme prohrávali o dvě branky. Do zápasu nás vrátil P. Bouška, který využil nedůrazu domácího stopera, obešel i brankáře a s poločasovým hvizdem snížil.

Vstup do druhého poločasu jsme měli opět poměrně dobrý. Začali jsme lépe kombinovat a i kombinace vedli častěji k domácí brance. Neuhlídali jsme ovšem autové vzahování, které Kostelní Lhota ihned rozehrála a opět to bylo o dvě branky. Snížit následně mohl L. Balatka, ale z hranice vápna osamocen střílel nad. Ten samý hráč poté vypracoval šanci pro P. Boušku, který nepřevzal míč dobře a bylo po šanci. V závěru zápasu ještě domácí trefili po dalším rohu tyč a z brejku potvrdili své vítězství.

branka: P. Bouška
karty: L. Michl (ž), T. Šáfr (ž)
sestava: Hejduk – L. Michl, T. Šáfr, Král, D. Říha (70. Suk) – Balatka, J. Říha, Hanuš, Vašák (80. R. Šáfr) – Bouška, A. Michl (70. Novák)