V rámci šestého kola jsme se podruhé za sebou představili na domácím hřišti a soupeřem nám byl celek z Přerova nad Labem. S tím jsme se setkali již v předchozím ročníku ve III. třídě, kdy jsme oba zápasy zvládli za tři body. Před začátkem jsme se připravovali na úvodní tlak soupeře a bojovný fotbal. Vše se do puntíku naplnilo, když hosté nás od úvodu mírně přitlačili a veškeré naše zárodky hasili fauly. První vážnější šanci měl hráč Přerova, který na hranici penalty hlavičkoval osamocen, ovšem Z. Janura míč zkrotil. Po dvaceti minutách poprvé zahrozilo na druhé straně a byla z toho úvodní branka. R. Šáfr vyslal skvělou přihrávkou do úniku P. Boušku, který z boku překonal hostujícího brankáře. Ten samý hráč mohl zvyšovat na rozdíl dvou branek, ovšem v těžké pozici nastřelil pouze břevno poloodkryté branky. S fauly hostí přibývalo rovněž standartních situací a jedna přinesla uklidňující druhou branku. Střelu k tyči D. Hejduka brankář pouze vyrazil, míč doběhl A. Michl a namazal J. Říhovi před brázdnou branku.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, kdy se hosté snažili naší obranu překonat především nakopávanými míči. Po jednom z nich vracel záložník Přerova míč před branku a ten k překvapení skončil na naší tyči. My jsme naopak čekali na chyby hostující defenzivi. Jedné využil P. Bouška, když si aut M. Suttera šikovně pustil kolem obránce, ustál vzájemný souboj a posléze obešel druhého bránícího hráče a s přehledem zakončil. Na rozdíl čtyř branek poté zvyšoval L. Balatka, který šel sám na branku po přihrávce A. Michla, obešel vyběhnuvšího brankáře a mířil do prázdné branky. Ještě jednu branku měl na kopačce P. Novák, který se rovněž ocitl v souboji tváří v tvář s brankářem, ovšem ten byl tentokrát úspěšnější.

diváků: 90

karty: J. Říha (ž), T. Šáfr (ž)

branky: P. Bouška 2, J. Říha, L. Balatka

sestava: Z. Janura - D. Říha, T. Šáfr, D. Hejduk, M. Sutter - L. Balatka, J. Říha, D. Král, R. Šáfr (M. Mádle) - A. Michl, P. Bouška (P. Novák)