V dalším kole jsme na domácím hřišti přivítali jednoho z favoritů soutěže - Rožďalovice. Hosté byli od úvodu lepší, když jsme hráli příliš ustrašeně. První náznaky šancí ještě zůstaly nevyužity, potom nás však Rožďalovice přečíslily a šly do vedení. S odpovědí spěchal na druhé straně P. Bouška, obešel obránce a šel sám na branku, dobíhající obránce ho ve vápně zezadu fauloval, ovšem rozhodčí nepískal. Chvíli před koncem první půle, ve které byli hosté mnohem lepší a fotbalovější, jsme navíc nepohlídali rychle vhozený aut a rázem to bylo o dvě branky.

Druhý poločas začal rohem Rožďalovic, kdy se míč odrazil na malé vápno. Jak bránící tak útočící hráč kopli zároveň do balónu a ten se odrazil za bezmocného Z. Januru. Zdálo se být po zápase. Jiskru naděje však vykřesal A. Michl, který doběhl přímý kop D. Hejduka a snížil na 1:3. V 65. minutě navíc našla zpětná přihrávka P. Boušku a ten snížil na rozdíl jediné branky. Vyrovnání měl na hlavě T. Šáfr, ovšem z těžkého úhlu trefil hlavou jen brankářovu rukavici. S přibývajícím časem jsme stále více otevírali naši obranu s cílem vyrovnat, ovšem Rožďalovice nám již žádnou větší šanci nedovolily. Sami naopak několikrát mohly zápas z protiútoku rozhodnout. V závěru se na hřiště navíc začaly vkrádat emoce, které vygradovaly v moment, kdy odkop našeho obránce trefil hlavu soupeře, rozhodčí přerušil hru a vhodil míč rozhodčího. Hráč hostí ovšem míč nevrátil a uháněl do útoku. Fotbalovější Rožďalovice zejména za první poločas vyhrály zaslouženě, za poločas druhý se však nemáme za co stydět.

branky: A. Michl, P. Bouška

diváků: 120

sestava: Z. Janura - D. Říha, T. Šáfr, Hejduk, Sutter - M. Mádle (60´ R. Šáfr), J. Říha, Hanuš, Král - Bouška, A. Michl (75´ P. Novák)

Zpravodaj Rožďalovice