V dalším kole jsme se utkali na půdě Běrunic. Po úvodním oťukávání vystihl M. Hanuš váhavou rozehru domácí obrany a šel sám na branku, střelou o tyč nás poslal do vedení. O chvíli později ten samý hráč šel znovu sám na branku po přihrávce J. Říhy, ale lobem neuspěl. Sám na branku šel ještě L. Balatka, ovšem z boku a v tísni nezakončil důrazně. Do té samé příležitosti se dostali rovněž domácí, ale Z. Janura nás v brance podržel. Po několika minutách jsme ovšem poprvé v této sezóně inkasovali, když se centr domácích odrazil D. Říhovi od nohy do ruky a domácí kapitán z nařízené penalty vyrovnal. Ve zbytku poločasu byli domácí lepší, když nevyužili řadu brejkových situací.

Nástup do druhého poločasu jsme měli mírně lepší a výsledkem byla penalta i na naší straně. P. Bouška vnikl do vápna kde mu zezadu domácí obránce škobrtl o nohy. Možnost jít znovu do vedení jsme však nevyužili, když střelu D. Hejduka domácí brankář zlikvidoval. Neuběhly však ani dvě minuty a P. Bouška se ocitl znovu v situaci předcházející té penaltové a střelou na bližší tyč nás přeci jen poslal do vedení. Začali jsme kontrolovat hru a domácí se nemohli dostat do výraznější příležitosti. Do šance jsme jim pomohli sami, když T. Šáfr zahrál hlavou krátkou malou domů, kterou vystihl domácí útočník. Obešel Z. Januru, ale s míčem se dostal až k autové čáře, kde vše jistil skluzující T. Šáfr. Míč skončil v autu a klasické debaty zda se má kopat roh či aut vyřešil rozhodčí nařízením pokutového kopu. Ten domácí proměnili a zařídili tak dělbu bodů.

branky: M. Hanuš, P. Bouška

sestava: Z. Janura - D. Říha, T. Šáfr, D. Hejduk (M. Mádle), M. Sutter - L. Balatka (R. Šáfr), D. Král, J. Říha, J. Vašák - M. Hanuš (P. Novák), P. Bouška© 2013-2015 Sokol Všejany - Okresní přebor nymburského okresu