Ve třetím kole jsme na domácím hřišti přivítali Hrubý Jeseník. K dispozici byl po zranění prvně D. Král, navíc se vrátili minulý týden absentující P. Bouška a M. Mádle. Naopak chyběl A. Michl. Hosté byli od úvodu zápasu mírně lepší, kdy nás přehrávali zejména důrazem a aktivitou. Do první velké šance jsme se dostali my, když brankáři hostí vypadl míč z rukavic, M. Hanuš mu ho vypíchl, ale jeho střelu zastavil jeden z obránců na brankové čáře. Druhou šanci měl P. Bouška, kterého našel M. Hanuš. Ocitl se sám před brankářem, ovšem nezpracoval ideálně, takže nestačil zakončit. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

Druhý poločas načala největší šance hostí. Ti nás rychle přečíslili a centr na malé vápno tak směřoval na dva neobsazené hráče. Ti naštěstí nezakončili, a tak udeřilo na druhé straně. M. Sutter poslal balón za obranu na P. Boušku, který ústál souboje hned s dvěma obránci a poté obstřelil brankáře. Po deseti minutách se až na hrot dostal ze stopera T. Šáfr a přihrávkou na malé vápno našel M. Hanuše, který uklízel do poloodkrýté branky. Nedlouho na to se proháčkoval M. Hanuš do velkého vápna, kde přenechal P. Bouškovi a rázem to bylo 3:0. Do další šance se řítil L. Balatka, proti ktérému až za vápno vyběhl hostující brankář. Náš útočník volil kličku, kterou gólman uťal faulem - červená karta. Do brány šel tak hráč z pole, kterého chvíli před koncem prostřelil D. Král, který šel zcela sám po přihrávce M. Hanuše. V úplném závěru ještě D. Hejduk trefil z přímého kopu tyč.

branky: P. Bouška 2

karta: J. Říha (ž)

diváků: 185

sestava: Z. Janura - D. Říha, T. Šáfr, D. Hejduk, M. Sutter (L. Suk) - L. Balatka, J. Říha, M. Mádle (D. Král), J. Vašák - P. Bouška (R. Šáfr), M. Hanuš