Náš poslední zápas sezóny se uskutečnil na hřišti Stratova. K zápasu jsme přijeli společně autobusem s hlavním cílem užít si sobotního odpoledne a naladit se na druhou vlnu oslav prvního místa v soutěži. Ve vší euforii si M. Kubín zapomněl doma kopačky, takže ač s 5 náhradníky, hráli jsme prvních přibližně 20 minut v deseti, než kopačky dorazily. Paradoxně v tomto čase jsme byli nebezpečnější, než náš soupeř. Nastoupili jsme s kombinovanou sestavou a do dobrých příležitostí se tlačil J. Černý a dvakrát A. Michl, ale vázla finální přihrávka. Poté však začali hrozit domácí. Ti se rovněž dvakrát dostali přihrávkou za obranu na dostřel z malého vápna, ovšem útočícím chyběl vždy krok k zakončení, tudíž se šlo do kabin bez branek.

Ve druhém poločase byli domácí lepší a měli větší chuť a motivaci k vítězství. Odměnou jim tak byla úvodní branka, kterou dal střelou zpoza vápna domácí útočník. Odpovědět mohl J. Černý, ale ten po dobré přihrávce M. Hanuše do prostor penalty mířil vedle. Ze stejné pozice mířil za chvíli M. Hanuš po přihrávce P. Boušky, ale poloprázdnou branku přestřelil. Do další naší velké šance se dostal P. Bouška, který byl při přihrávce za obranu rychlejší než obránce domácích, ale brankář Stratova včasným vyběhnutím střelu vyrazil. Udeřilo tedy na druhé straně, kdy domácí zakombinovali v našem vápně a šli do dvoubrankového vedení. To v závěru po faulu na P. Boušku korigoval z penalty M. Hanuš. V rekreačním tempu jsme tedy podlehli živějším domácím, což absolutně nemohlo vadit okružní jízdě po restauračních zařízeních okolo Všejan a následné druhé vlně oslav.

branka: M. Hanuš

sestava: D. Hejduk - L. Michl (D. Říha), M. Kubín, T. Šáfr, L. Suk - J. Vašák, J. Říha, M. Mádle (M. Hanuš), L. Balatka (M. Sutter) - A. Michl (P. Bouška), J. Černý (D. Král)