V posledním domácím zápase této sezóny jsme na svém hřišti přivítali celek z Kamenného Zboží, tedy našeho podzimního přemožitele. Do utkání jsme vstupovali s vědomím, že zisk pouhého bodu nám již s předstihem bez ohledu na další výsledky zajistí prvenství v soutěži. Náš počáteční tlak otupily standardní situace hostí, kteří se soustředili především na obranu a vypomáhali si častými dlouhými nákopy. Nám se dlouho nedařilo dostat do větší příležitosti. V té první se po rohovém kopu objevil P. Bouška, ale hlavou mířil vedle. Do další se proháčkoval M. Hanuš, který na malém vápně umotal bránící hráče, ale zakončení měl již na dlouhou nohu. Do vedení jsme však šli zanedlouho, když M. Hanuš zatáhl míč k vápnu a nabil P. Bouškovi, který se z první trefil do protipohubu brankáře. Do další šance se po standardce rozehrané po zemi M. Hanušem dostal M. Sutter, ale ve skluzu mířil mimo. Posledním vážným momentem prvního poločasu byla rána L. Michla, kterou brankář hostí vytěsnil nad břevno.

Ve druhém poločase se obrázek nezměnil. Uklidnění na naše kopačky přinesl M. Hanuš. Nejprve J. Říha vyslal přihrávkou za obranu L. Balatku, který míč poslal pod sebe na M. Hanuše, kterému zbývalo trefit poloprázdnou branku. Hosté však přeci utkání zdramatizovali, když byl jejich útočník faulován v našem pokutovém území a kapitán hostí snížil. Dvoubrankové vedení nám mohl vrátit J. Vašák, ale jeho hlavička skončila na tyči. Definitivní jistotu nám tak vystřelil P. Bouška, který lobem zužitkoval přihrávku za obranu od M. Mádleho. V závěru ještě znovu tvrdě vystřelil L. Michl, ale A. Michl střelu tečoval těsně nad. Výhra nám přihrála prvenství ve III. třídě a mohli propuknout postupové oslavy.

branky: P. Bouška 2, M. Hanuš

sestava: D. Hejduk - L. Michl, M. Kubín, T. Šáfr, D. Říha (L. Suk) - L. Balatka (D. Král), M. Sutter (M. Mádle), J. Říha, J. Vašák - P. Bouška (A. Michl), M. Hanuš (R. Šáfr)