K předposlednímu zápasu venku v této sezóně jsme zajížděli na hřiště Kounic. Po přesunu do III. A. třídy jsme v Kounicích neuhráli ani bod, tak jsme přijeli s respektem, ale zároveň opět s podporou autobusu našich fanoušků. Domácí oproti podzimu značně změnili svůj herní styl a snažili se o kombinační fotbal. My jsme čekali na chyby v domácí rozehrávce a po jedné z nich P. Bouška zatáhl balón až do vápna domácích, kde míč předložil do prázdné branky M. Hanušovi. Velkou šanci na vyrovnání měli domácí po dlouhém nakopnutém míči, kdy hlavička skončila těsně nad brankou. Vedení navýšil P. Bouška, který si naběhl na rohový kop a hlavou poslal míč k tyči. Následně mohl dvakrát skórovat M. Hanuš, ale své dva samostatné nájezdy neproměnil. Třetí branku tedy opět vstřelil P. Bouška, který prošel od půlky přes několik bránících hráčů a překonal i domácího brankáře. Další gól měl na kopačce J. Říha, který obral o míč posledního hráče Kounic, ale sám před brankářem neuspěl.

V úvodu druhého poločasu nás domácí přitlačili. Ač s nepříznivým skóre, neustále se snažili sympaticky, alespoň korigovat vývoj zápasu. Největší šanci jim připravil D. Hejduk v brance, který nejprve špatně rozehrál, ale následně střelu z blízka zlikvidoval. Definitivní rozhodnutí tak přinesl až náš protiútok, kdy L. Balatka vběhl s míčem do vápna, kde byl faulován a pokutový kop proměnil D. Hejduk. O poslední gólový zápis se postaral M. Hanuš, kterému se rozestoupili bránící hráči a náš útočník byl tentokrát v koncovce úspěšný. I přes jednoznačný výsledek jsme odehráli proti domácím těžký zápas a mohli si tak znovu vychutnat poděkování od našich výtečných fanoušků. Děkujeme!

branky: P. Bouška 2, M. Hanuš 2, D. Hejduk

sestava: D. Hejduk - L. Michl, M. Kubín, T. Šáfr, D. Říha - L. Balatka (R. Šáfr), M. Sutter (A. Michl), J. Říha, J. Vašák - M. Hanuš (J. Černý), P. Bouška (L. Suk)