Do zápasu s Rožďalovicemi jsme vstoupili nejlépe, jak jsme mohli. Když hned ve druhé minutě využil přihrávku D. Šaržíka P. Bouška a poslal nás do vedení. To jsme měli potvrdit hned dvakrát, když byli samotní před brankářem J. Náhlovský a D. Hejduk, ale oba v zakončení neuspěli. Trest přišel na druhé straně, jelikož hosté využili našeho nedůrazu a z první šance vyrovnali. Naštěstí vedení na naší stranu strhl opět P. Bouška, který si sám před brankářem věděl rady. Náš útočník chvíli na to zkompletoval hattrick a naše vedení ještě zvýraznil po rohovém kopu J. Říha.

Veškerý odpor soupeře jsme zlomili po poločase, když faul na D. Hejduka v pokutovém území potrestal proměněnou penaltou P. Bouška. A kdo jiný mohl stát u naší poslední branky, když sám před brankářem náš kanonýr vstřelil svou pátou branku v zápase. Hosté už stihli jen těsně před konce zkorihovat výsledek z pokutového kopu.

branky: P. Bouška 5x, J. Říha

sestava: Miech - T. Šáfr, Kubín, Hanuš, Sutter (L. Michl) - A. Michl, Náhlovský, J. Říha, Šaržík (D. Říha) - Hejduk (Mádle), Bouška