Druhé kolo znamenalo opět střetnutí s nováčkem, tentokrát s vítězem III. třídy skupiny A a to s rezervou Semic. Hrálo se poměrně pohledné utkání s minimem šancí na obou stranách. V prvním poločase stojí za zmínku pouze naše kombinační akce, po které D. Hejduk mířil zády k brance patou do tyče.

Druhý poločas už měli šance i domácí a nás několikrát podržel L. Miech v brance. Největší šanci zápasu měl Však náš P. Bouška, který se dostal až sám před brankáře, který mu však zakončení vystihl. V hektickém závěru se již nic zásadního nestalo a tak jsme se rozešli zaslouženou bezbrankovou remízou.

sestava: Miech - T. Šáfr, Kubín, Hanuš, Sutter - Šaržík (D. Říha), J. Říha, Novák, Náhlovský (Vašák) - Bouška, Hejduk