V prvním kolé nového ročníku jsme na domácím hřišti přivítali nováčka soutěže, vítěze III. třídy skupiny B, Seletice. Do zápasu jsme vstoupili velkou šancí, ve které P. Bouška mířil sám před brankářem nad. Následně se hra vyrovnala a z první své šance udeřili hosté, když se prosadili střelou uvnitř pokutového území. My jsme reagovali po rohovém kopu, kdy si bránící hráč Seletic srazil míč na břevno. To zvonilo i za chvíli, když zastavilo střelu P. Boušky. Těsně před poločasem jsme měli další vyloženou šanci, ale A. Michl z malého vápna přestřelil.

Druhý poločas už jsme se prosadili, když hostujícího brankáře prostřelil D. Hejduk. Poté se střídali šance na obou stranách, zatím co Seletice mohli třikrát strhnout vedení zpět na svou stranu po brejcích, nám radost opět překazila branková konstrukce, když hlavičku P. Nováka zastavila tyč. Přesto jsme domácí zápas dotáhli do vítězného konce, když se pět minut před koncem proháčkoval do zakončení P. Bouška a prostřelil brankáře.

branky: D. Hejduk, P. Bouška

sestava: Miech - L. Michl (D. Říha) - Kubín, Hanuš, Sutter - A. Michl (Šaržík), Novák, J. Říha (Vašák), Náhlovský - Bouška, Hejduk (Mádle)