Po dlouhé zimní přípravě jsme konečně vyběhli k prvnímu mistrovskému zápasu. Zavítali jsme na hřiště Městce Králové, kam nás přijel podpořit opět plný autobus skvělých fanoušků. Utkání začalo zostra a na velkém hřišti se odehrál fyzicky náročný zápas. První vážnou šanci měli domácí, kteří po rohovém kopu trefili tyč. Na druhé straně ovšem udeřilo. Míč do vápna dostal P. Bouška a načal svůj střelecký účet. Vedení jsme neudrželi dlouho, neboť domácí dostali možnost zahrávat přímý kop před vápnem a srovnali z něj stav zápasu. Do dobré příležitosti se následně dostal J. Říha, ke kterému propadl míč po rohovém kopu, ale v záklonu mířil nad branku. Další velkou šanci měla naše nová posila J. Náhlovský, ale z blízka měl míč na svou slabší nohu a netrefil ideálně.

Druhý poločas domácí přidali a po deseti minutách šli do vedení, když zakombinovali v naší otevřené obraně a zblízka propálili další novou posilu - M. Dlouhého v brance. Městec nás i nadále přehrával a patnáct minut před koncem mělo být rozhodnuto, když odskočil na rozdíl dvou branek. Vše nasvědčovalo k výhře domácích, jenže v 88. minutě využil přihrávky J. Vašáka ke snížení opět P. Bouška. Již v nastavení byl ve vápně faulován M. Mádle a P. Bouška zkompletováním hattricku srovnal skóre zápasu. S proměněnou penaltou přišel končený hvizd a my si tak připsali první jarní bod.

branky: P. Bouška 3

sestava: Dlouhý - L. Michl (D. Říha), T. Šáfr, Hejduk, Sutter - Král (Kučera), Novák (Vašák), J. Říha, Náhlovský - A. Michl (Mádle), Bouška