V posledním podzimním zápase jsme se představili na hřišti Kostomlat. První poločas jsme byli jasně lepší. V první jasné příležitosti střílel sám na penaltě J. Říha, ale jeho střelu brankář vyrazil na roh. Následně šel sám na brankáře P. Novák, ale mířil pouze do gólmana. O chvíli později byl v té samé příležitosti P. Bouška, ovšem trefil pouze tyč. Branku měl na kopačce rovněž M. Hanuš, ale z malého vápna mířil v další jasné přiležitosti pouze do břevna.

Druhý poločas už byl poměrně vyrovnaný. Zápas navíc ovlivnilo vzájemné vyloučení M. Hanuše a domácího hráče. Poté už žádný z týmů šanci neměl a tak jsme jednoznačně ztratili dva body.

karty: M. Hanuš (č), D. Říha (ž), J. Vašák (ž)

sestava: Janura - D. Říha (R. Šáfr), T. Šáfr, Hejduk, Sutter - Vašák, J. Říha, Novák, Král - Bouška, Hanuš