Poslední domácí zápas roku jsme odehráli derby proti Lipníku. Ten byl stále bez bodu, ale na tohoto soupeře zkrátka neumíme. Přitom úvod jsme měli výborný. Vypracovali jsme si několik vyložených šancí, ale krom dvou břeven bez efektu. Po dvaceti minutách však utlo a hrál se vyrovnaný fotbal.

Druhý poločas navíc přišel šok. Lipenský útočník využil naší nepřesné rozehrávky, dostal se do první šance svého týmu v zápase a tu proměnil. Naše snaha se změnila v křeč a dlouho jsme se nemohli prosadit. Lipník navíc několikrát podržel dobře chytající brankář. Až když centr od M. Suttera před dobýhajícím P. Bouškou vyrazil pouze k nohám J. Říhy, který ho lobem poslal do branky. Hosty jsme následně zmáčkli a vytoužené branky se dočkali pár minut před koncem, kdy na brankáře postupoval z boku P. Bouška a rozhodl o našich třech bodech.

branky: J. Říha, P. Bouška

sestava: Janura - D. Říha, T. Šáfr, Hejduk, Sutter - Vašák, J. Říha, Novák, A. Michl (Král) - Hanuš, Bouška