Do Hrubého Jeseníku jsme přijeli odehrát předposlední venkovní utkání tohoto roku. Následoval nás autobus našich fanoušků a tak jsme měli početnou diváckou převahu. Bohužel na hřišti to platilo naopak. První půli jsme měli míč častěji na kopačkách, ovšem domácí nás trestali stoprocentní produktivitou. Hned svou první šanci v desáté minutě proměnili ve své vedení. Následně nás potrestali z brejku a zápas nevypadal vůbec dobře. Náš malý pohyb na domácí nestačil. Nadějí do druhého poločasu byla závěrečná akce poločasu, kdy si na centr M. Hanuše naběhl A. Michl a hlavou nás vrátil zpět do zápasu.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivněji, ovšem již po chvíli napřáhl z uctivé dálky domácí předstoper a jeho tvrdá rána skončila nechytatelně v šibenici naší branky. Tento moment zápas definitivně zlomil a Jeseník držel utkání pevně v rukách. Následně přidal další branku po rohovém kopu a náš debakl dokonal pátým gólem těsně před koncem. Po bezkrevném výkonu jsme tak utrpěli největší porážku této sezóny.

Branka: A. Michl

Karty: P. Bouška (ž)

Sestava: Janura – T. Šáfr, Kubín, Hejduk, Sutter (75. R. Šáfr) – D. Říha, J. Říha, Vašák, A. Michl – Bouška, Hanuš