Druhý zápas v řadě jsme odehráli na domácí půdě, když jsme hostili celek Kovanic. Ty se nacházely s jedním bodem na předposledním místě a povinnost nám velela zvítězit. Opět jsme měli dobrý první poločas, ve kterém jsme hosty k ničemu nepustili. Navíc jsme vstřelili dvě branky. Tu první po standardní situaci D. Hejduka, který našel hlavu nekrytého T. Šáfra a ten nás poslal do vedení. Jen několik minut na to se znovu po standardní situaci odrazil míč k P. Bouškovi a jeho tečovaná rána skončila podruhé za záda kovanického brankáře. Ve zbytku poločasu si již žádný z týmů vyloženou šanci nevypracoval.

Chvíli po začátku druhého poločasu si na dlouhý aut T. Šáfra naběhl A. Michl a jeho jemná teč znamenala naše vedení o tři branky. Chvíli na to na druhé straně dopravili míč do sítě rovněž hosté, ale pro předchozí faul nemohla branka platit. To už neplatilo o následující situaci, kdy se kovanický útočník dostal za naší obranu a podél brankáře snížil. Ve zbytku utkání měli hosté míč častěji na kopačkách, ale šance se počítali pouze na naší straně. Střelu D. Hejduka zastavilo břevno, P. Bouška sám před brankářem neuspěl, stejně jako M. Hanuš. Střelu J. Říhy vytáhl opět výborný brankář hostí ze šibenice. I tak jsme si připsali zasloužené tři body.

branky: P. Bouška, T. Šáfr, A. Michl

sestava: Janura - D. Říha, Kubín, Hejduk, Sutter - Vašák, J. Říha, T. Šáfr, Král (70. R. Šáfr) - Novák, Bouška