Domácím zápasem s Milovicemi pokračovala sezóna okresního přeboru. Účastníka B. třídy z minulého ročníku jsme úvodních dvacet minut zatlačili. Největší šanci jsme si vypracovali po kombinaci, kdy se samotný před brankáře dostal P. Bouška, ale jeho střela se od břevna odrazila na brankovou čáru. Náš tlak však utnula smolná pětiminutovka. Nejprve jsme soupeři nahráli na branku, když jsme ztratili míč v blízkosti našeho velkého vápna a hosté prokombinovali až k zakončení z bezprostřední blízkosti. Za chvíli střelu z nouze tečoval jeden z bránících hráčů do protipohybu brankáře. Zpět do hry nás dostal P. Bouška, který si vyměnil míč s D. Králem a obstřelil brankáře. Nedlouho na to však odražený míč po rohu trefil hráč Milovic přesně k tyči a do kabin jsme odcházeli za stavu 1:3.

Ve druhém poločase se dlouho nic neděle, neboť hosté si pozorně hlídali své vedení. Až když J. Říha našel pasem P. Nováka, který v samostatném úniku uspěl. Milovice následně dostali možnost rozehrát přímý kop před naším vápnem a míč se od břevna odrazil na brankovou čáru, od ní do Z. Janury a do branky. Ještě jednou jsme dokázali snížit, když penaltu za hraní rukou proměnil P. Bouška. Více jsme však nestihli a tak si Milovice odvezli z našeho hřiště všechny body.

branky: Bouška 2, Novák

sestava: Janura - D. Říha, Kubín, Hejduk, Sutter - Vašák, J. Říha, T. Šáfr, Král (70. R. Šáfr) - Novák, Bouška