Další těžký zápas nás čekal tentokrát v Rožďalovicích. Domácí v předchozích dvou ročnících obsadili druhou příčku a byli tak v zápase favoritem. Prvních 15 minut také svou roli potvrzovali a dostávali se do střeleckých pozic. Jejich tlak jsme přečkali bez úhony a hra se více vyrovnala. I tak si Rožďalovice vytvořily dvě velké šance. V té první na poslední chvíli zasáhl skluzující T. Šáfr a v té druhé vyrazil míč po hlavičce Z. Janura. I my jsme si vypracovali dvě příležitosti. Nejprve P. Bouška zakombinoval s P. Novákem, ale s jeho střelou si domácí brankář dokázal poradit. Do druhé šance se proháčkoval P. Bouška sám a na jeho střelu byl již gólman krátký.

Do druhé půle jsme si tak odnesli jednobrankové vedení, které se nám dařilo bránit. Domácí měli míč již mnohem častěji na kopačkách, ale do žádné vyložené šance se nedostali. Na druhou stranu ani my jsme nebyli nebezpeční. S přibývajícím časem jsme již začínali věřit, že si odvezeme nečekané tři body. V poslední minutě normální hrací doby ovšem přišel centr do našeho vápna, který poslal hráč do tyče. Míč se odrazil do našeho malého vápna a ve vzniklé schrumáži měl k míči nejblíž rožďalovický útočník, který ho uklidil pod břevno. Před zápasem bychom určitě bod brali, ale vzhledem k pozdnímu vyrovnání pro nás utkání znamená spíše ztrátu.

branka: P. Bouška

sestava: Janura - T. Šáfr, Kubín, Hejduk, Sutter - Král (70. D. Říha), J. Říha, Novák, Vašák - Bouška (80. A. Michl), Hanuš (85. R. Šáfr)