Rovněž v derby na Loučeni se nám povedl start do zápasu a u vedoucího týmu soutěže jsme šli po přihrávce P. Nováka a samostatném nájezdu P. Boušky do vedení ve třetí minutě. Domácí ovšem odpověděli poměrně rychle po centru a hlavičce útočníka. Následně loučeňský stoper poslal špatnou malou domů, kterou zachytil P. Bouška a nahrál M. Hanušovi před prázdnou branku. Ve zbytku poločasu byla Loučeň aktivnější a i přes několik našich brejkových situací zůstal stav nezměněn.

Do druhého dějství jsme šli s cílem co nejdéle držet naše vedení. To jsme dokonce zvýšili, když domácí brankář vyhodil míč přímo na kopačky P. Boušky, který stejnou šanci proměnil i podruhé. Zápas pro nás v tu chvíli vypadal více než dobře. Loučeň ovšem nezpanikařila a ještě přitlačila na pilu. My jsme nedokázali podržet balón a záhy přišlo snížení po průniku domácího hráče. Dvacet minut před konce bylo vyrovnáno, když loučenský útočník uklidil z blízka míč do naší sítě. Obrat Loučeň dokonala šest minut před koncem po dorážce. My jsme tak ztratili dvoubrankové vedení a odjeli tak z Loučeně s prázdnou.

branky: Bouška 2, Hanuš

sestava: Janura - T. Šáfr, Kubín, Hejduk, Sutter - D. Říha (70. Král), J. Říha, Novák, Vašák - Hanuš, Bouška