Na domácím hřišti jsme přivítali jednoho z aspirantů na postup - rezervu Ostré. Na rozdíl od předešlého zápasu jsme měli výborný start do zápasu a již ve druhé minutě byl ve vápně sražen P. Bouška a nařízenou penaltu M. Hanuš bezpečně proměnil. Navíc již v osmé minutě přišla přihrávka P. Bouška na volného P. Nováka a vedli jsme o dvě branky. I hosté nezůstali pozadu a střelu hostujícího záložníka dorazili do naší branky. Odpověď však přišla záhy, když si na výborný centr A. Michla naskočil J. Říha a znovu jsme vedli o dvě branky. Čtvrtou branku zaznamenal P. Bouška, který si seběhl pro míč, prokličkoval přes několik protihráčů a střelu zakroutil na zadní tyč. Ostrá se dočkala snížení opět po sražené střele.

Druhý poločas načal přímý kop M. Hanuše, který poslal přesně k tyči. Povedené odpoledne náš útočník zakončil hattrickem, když si pro něj netradičně naběhl na další výborný centr A. Michla a hlavou vstřelil šestou branku. Ostrá poté vstřelila ještě dvě branky a upravila tak hokejový výsledek zápasu. My jsme si po výborném výkonu připsali tři body po zřejmě nejlepším výkonu sezóny.

branky: Hanuš 3, Bouška, J. Říha, Novák

sestava: Janura - D. Říha, Kubín, T. Šáfr, Sutter - Vašák, Novák, J. Říha, A. Michl - Hanuš, Bouška (80. R. Šáfr)